PLATES’İN PAPUCUNU DAMA ATACAK EGZERSİZ

Farklı egzersiz tekniklerini yapmayı sevenler ve kısa süreli egzersizlerle kalori yakmak tam bana göre diyenler, floatfit® Türkiye‘de ilk Kez Akatlar Clubsporium’da

Zinde bir beden için sudan sebepler arıyorsanız 03 Haziran’da başlayacak floatfit® programında şimdiden yerinizi ayırtın.

Bu programda müziğin tadını çıkararak suya düşmek serbest!

Kısa süre önce Londra’da başlayan ve bugün dünyanın birçok ülkesinde hızla yayılan yeni nesil egzersiz trendi floatfit® Türkiye’de ilk kez Akatlar Clubsporium’da başlıyor.

floatfit® nedir?

Isınma soğuma hareketleriyle birlikte yaklaşık 45 dakika süren, su üzerinde kullanılabilen özel tasarım mat’larla yapılan bir egzersiz tekniğidir.

Neden denemeliyim?

floatfit®egzersizlerine katılmak için özel bir ekipmana ya da formasyona ihtiyacınız yok. Çapraz egzersiz tekniklerinden oluşan bu programda yapmanız gereken tek şey 30 dakika boyunca su üzerinde hareket ederken kendinizi müziğin ritmine kaptırmak.

Kendi vücut ağırlığınızın su üzerinde yarattığı direnç ve hareket kuvvetine karşı dengede kalmaya çalışırken, günlük hayatta çalıştırmadığınız tüm kas gruplarınız floatfit® sayesinde aktif hale geliyor.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir