MEĞER HERŞEY REKLAMMIŞ

Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılığı herkesi hayrete düşürmüştü. Kulislerde konuşulan dedikodulara göre çiftin bu ayrılığının nedeni ikincisi çekilecek olan ‘Kardeşim Benim’ filminin reklam çalışmasıymış
Murat Boz ve Aslı Enver’in ayrılığı hakkındaki reklam dedikodusu gerçek mi?
Her şey Murat Boz ve Eser Yenenler’in ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla ünlenen Nihal Candan ve Bahar Candan’la kaçamak yaptıkları iddiasıyla başladı. Olay sonrası Murat Boz, bu iddiaları yalanladı.

ÇELiŞKiLi AÇIKLAMALAR

Aslı Enver uzun süre sessizliğini koruyup sonra da “Olaydan 10 gün önce ayrılmıştık” dedi. Çiftin birbirini halen sosyal medyadan takip etmesi ve ‘Kardeşim Benim’ filminin ikincisinin çekilecek olması dedikodu kazanını kaynattı.

AYRILIK MUAMMASI

Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığı tam bir muammaya dönüştü. Murat Boz, Eser Yenenler’le birlikte ‘İşte Benim Stilim’ yarışmacıları Nihal – Bahar Candan kardeşlerle eğlendikleri gece için, “Aslı’ya ihanet etmedim” açıklaması yapınca gözler Aslı Enver’e dönmüştü.

KAFALAR KARIŞTI

Sözcü’den Emre Çevik’in haberine göre Aslı Enver’in uzun süre sessiz kalması ilişkilerinin bitmediği şeklinde yorumlanmıştı. İkili tüm açıklamalar rağmen önceki akşam, Suadiye’de bir kafede birlikte görüntülenince haklarında reklam ayrılığı iddiaları güçlendi.

REKLAM AYRILIĞI MI?

Dedikodu kulislerinde sosyal medyada birlikte çekilmiş fotoğraflarını kaldırmayan ikilinin ayrılmadığı ve ikincisi çekilecek olan ‘Kardeşim Benim’ filminin reklamı için böyle davrandıkları konuşuluyordu. İddiaya göre ikili, film setinde barıştıkları yönünde yapılacak tanıtım kampanyası için böyle davranmış.

DANIŞIKLI DÖVÜŞ

Bir süre önce filmin başrol oyuncularından Burak Özçivit, filmin kadrosunda bazı değişikliklerin olacağını açıklamıştı. Ancak Enver’in kadroda olup olmadığını söylememesinin de bu planın bir parçası olduğu konuşulmuştu.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir