FİDOL ANAOKULU YIL SONU GÖSTERİLERİ NEFES KESTİ!..

Karnelerin dağıtılmasına ve yaz tatilinin başlamasına sayılı günler kala, okullarda hummalı bir telaş var ve hemen her okulda birbirinden özel, yıl sonu gösterileri yapılıyor!.. Finlandiya modeli eğitim sistemiyle hizmet veren Fidol Okulları da, yıl sonu gösterileriyle dikkat çekiyor!.. Koşuyolu’ndaki Fidol Anaokulu, Fidol İlkokulu, Kemerburgaz Fidol Anaokulu, Bodrum Fidol Anaokulu ve Fenerbahçe Fidol Anaokulu’ndaki gösteriler, öğrencileri olduğu kadar, aileleri de mutlu ediyor.

Koşuyolu Fidol Anaokulu’nda, yıl sonu etkinlikleri kapsamında gerçekleşen piyano resitalinde, Fidol Okulları Müzik Bölüm Başkanı da olan piyano öğretmeni Asude Cemre’nin öğrencileri, hazırladıkları şarkıları ailelerine sunma fırsatı yakaladı.

Yıl sonu etkinlikleri kapsamında Koşuyolu Fidol Anaokulu kız öğrencilerinden oluşan ‘Balerin Kediler’ bale grubu, bale öğretmenleri  Esin Mişiel eşliğinde sergiledikleri bale gösterisinde, izleyenleri kendilerine hayran bıraktı.

Yine etkinlikler kapsamında anaokulu öğrencilerinden kurulu “Fidol Dansçıları” dans grubu, modern dans öğretmenleri Hakan Tayoğlu’nun önderliğinde hazırladıkları dans gösterisiyle, ailelerinden büyük alkış aldı.

Fidol Okulları kurucusu Faik Birgül, yeni eğitim/öğretim yılının yeni heyecanlara gebe olduğunu belirterek, özellikle Koşuyolu ve civarındaki öğrenci velilerini, erken kayıt için uyardı.

Yoğun şekilde talep aldıklarını dile getiren Faik Birgül, yaptığı açıklamada; “Sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız için velilerimizi Kemerburgaz, Bodrum, Koşuyolu ve Fenerbahçe’deki okullarımıza davet ediyoruz. Çok kısa süre içinde Fidol Okulları ailesi, bünyemize katılacak birçok yeni okulla birlikte, daha da büyüyecek. Fidol Okulları olarak, özellikle Koşuyolu’nda ve diğer okullarımızın bulunduğu lokasyonlarda, Finlandiya eğitim modelini örnek alarak, o bölgenin en farklı ve en kaliteli eğitim hizmetini sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir