BAYRAMDA KİM NEREDE?..

Ramazan Bayramı kapıda!.. Mübarek Ramazan Bayramı’na Şeker Bayramı denmesi aymazlığı bir yana, sanatçıların Bayram Programları yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Ağırlık her yıl olduğu gibi Kıbrıs!.. Kıbrıs’ı, beklenenin aksine Bodrum değil Çeşme takip ediyor ve bu bayram yoğunluk, sahne alan isimlerden de anlaşılacağı üzere, Bodrum’da değil, Çeşme’de daha fazla!.. Bodrum uçaklarında yer olmaması da sakın sizi yanıltmasın!.. Çünkü Bodrum’a gidecek olanların, mekanlarla pek alakası yok!.. Mekancılara göre onlar kuru kalabalık!.. Zaten Bodrum’un sessiz sedasız açılan yazlık mekanları, Bodrum’da yeme-içme ve eğlence sezonun kısır geçeceğinin işareti gibi!.. Buna karşılık Çeşme daha hareketli. Beleşe yeme içmeyi önce meslek, sonra da misyon edinmiş sözüm ona mekan ve yeme içme yazarlarının yazdıkları bir yana, sektör, kelimenin tam anlamıyla kan ağlıyor!..

Bu kısa bilgilerden sonra geçelim sanatçıların bayram programlarına. Bayramlar yaklaşınca telefona sarılıp tek aradığım isim yıllardır değişmez!.. Çünkü en çok O’nun sanatçıları iş yapar ama O, kendi sanatçıları dışındakilerin de sahne programlarını bilir. Nazar değmesin diye, ismini buradan açıklamıyorum.

İşte Bayram Sahneleri;

Ebru Gündeş: Antalya – Kıbrıs

Sibel Can : Antalya – Kıbrıs

Tarkan : Sahne Programı Yok

Ajda Pekkan : Sahne Programı Yok

Seda Sayan: Sahne Programı Yok

Demet Akalın : Bodrum

Gülşen : Bodrum – Çeşme

Hadise : Kıbrıs – Antalya

Yıldız Tilbe : Bodrum – Çeşme

Ayla Çelik : Bodrum

Ayşe Hatun Önal : Bodrum – Çeşme

Rober Hatemo: Datça – Bodrum – Çeşme

Oryantal Didem : Bodrum – Çeşme

Edis : Çeşme

Linet : Çeşme

Muazzez Ersoy : Kıbrıs

Aşkın Nur Yengi : Kıbrıs

Ceylan : Antalya

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir