BAK ŞU SERMİYAN’IN YAPTIĞINA!..

SERMİYAN MİDYAT NE YAPMAYA ÇALIŞTI?..

Kristanna Loken, Terminatör filminde de rol almış, dünyaca ünlü bir Hollywood yıldızı.

55. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında ülkemize davet edildi ve eşiyle birlikte Antalya’ya geldi.

Festival sonrası eşiyle birlikte İstanbul’da ağırlandı, hala daha ağırlanıyor!

Dün yani 9 Ekim, güzel oyuncunun doğum günüydü. Hazır İstanbul’dayken gündüz saatlerinde kendisine sürpriz bir organizasyon yapıldı ve bir güzellik merkezinde, magazin basınının da davet edildiği, sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi. Buraya dikkat! Basının da hazır bulunduğu, basının önceden davet edildiği sürpriz bir parti!

Ardından akşam da Beşiktaş’taki başka bir mekanda ikinci bir doğum günü partisi organize edildi.

Yine magazin basınına haber verildi hatta hazırlanan davet bülteninde Sinan Akçıl, Wilma Elles ve Survivor’dantanıdığımız Nagihan Karadere’nin ismi yer aldı.

Buraya dikkat! Sermiyan Midyat’ın basına servis edilen davet metninde ismi yok!

Derken akşam oldu, konuklar mekana birer ikişer geldi, ardından magazin basını da fotoğraf makinaları ve kameralarıyla mekana giriş yaptı.

Sonra ne olduysa masada oldu ve masa karıştı. SermiyanMidyat’a göre neymiş efendim! Basının ne işi varmış! PARDON! Oraya davet edilmiş basın mensupları “pardon da Sermiyan Bey, asıl sizin ne işiniz var burada” diye sormazlar mı?

Sen Sermiyan Midyat! Orası Antalya’daki Altın Portakal Film Festivali etkinliği değil ki, oyuncu duyarlılığı ile kadını içgüdüsel olarak korumaya çalışıyorsun!

Kadın eşiyle İstanbul’a gelmiş, halinden mutlu-memnun! Kendisi için orada burada çeşitli etkinlikler düzenleniyor, O da sırayla bunlara katılıyor, basın peşinde koşuyor, vesairevesaire.

Sermiyan Midyat’ın anlamsız ve gereksiz üstelik kaba saba çıkışı, neresinden bakarsanız şu tablonun hiçbir yerine uymuyor, yakışmıyor!

Kaldı ki Kristanna Loken, gece Sermiyan Midyat’ın yaşattığı nezaketsizlik ve kabalık sonrası, kendi Instagram hesabından Sinan Akçıl’ın centilmenliğine teşekkür etti!

Bu da sözüm ona korumacı Sermiyan’a, hatta elaleminorganizasyonundan kendisine paye çıkarıp, rahatsız oldum goygoyu yapan adama, güzel bir kapak olmuştur sanırım!

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir