ARZU ALTINTAŞ YAZDI! KARTAL BEBEK’E TÜRK HALKI SAHİP ÇIKTI HİÇBİR ÜNLÜ BU SEFERBERLİKTEN KENDİNE PAY ÇIKARMASIN

Bu haftanın konusu dünya güzeli ve meleği Kartal bebekti! Sosyal medyada Kartal bebek için ” Yardım Duyuruları ” bir anda yayılmaya başladı. Bu yardım duyurusunu paylaşmayan ünlü kalmadı ve 19 saatte 1 Milyon Euro para toplandı.

YEDİKLERİNİ GÖZÜMÜZE SOKANLAR HAYIRLARINI SAKLI MI TUTTULAR ?

Yazdığım üzere duyuruyu paylaşmayan ünlü kalmadı ama yediği, içtiği, taktığı herşeyi milletin gözüne sokmaya bayılan ünlülerimizden kimse ben bu yardım kampanyasına katıldım bu da makbuzu diye bir paylaşım yapmadı.

Şimdi muhakkak ki yapılan iyilik gizlidir sözünün arkasına saklanacaklardır. Lakin bu gibi durumlarda iyiliğin, gizli değil aleni olması makbuldur. Örnek teşkil etmesi lazımdır.

Ve herhangi bir bağış yapsalardı göğüslerini gere gere makbuzu paylaşacaklarından da hepimiz eminiz. Yediği yemeği çekip atmaya utanmayan ünlülerimiz herhalde çok ihtiyacı olan Kartal bebeğe de el uzattığını derdine derman olduğunu belirtmektende utanmazlardı.

Ben bir konserden 120 Bin lira alsam en azından bir konserimin parasını o güzel çocuğa yollardım.

AY SONUNU ZOR GETİREN YÜCE TÜRK HALKI YARDIMA KOŞTU

Ama 24 saatten daha kısa bir sürede bir konserden 120 bin TL alanlar değil ama ay sonunu zar zor getiren yüce gönüllü halkımız bu parayı yaptığı bağışlarla topladı. Hepimiz seferber olduk. Ve şükürler olsun ki para tamamlandı. Artık Kartal bebeğin yüzünde güller açacağı, sağlıklı, sıhhatli günlerinin gelmesi temennisi içerisindeyiz.

Biz birlik olunca çok güzeliz. Biz bize yeteriz. Çok güzelsin Türkiyem çok merhametli ve yücesin Türk halkı.

Siz birbirinden ünlü isimler!

Bu hafta ne yiyecek? Ne içeceksiniz?
Sahne kıyafetleriniz kaç para?
Özlemle sosyal medya da yayınlamanızı bekliyoruz . Ayrıca unutmadan arabanızın markasını gözümüze soktuğunuz o tatlı videoları da atmayı unutmayın.
Size iyi konserler, bize iyi seyirler .

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir